DOVA

Contactpagina

Jaarbeursplein 22
3521 AP Utrecht
085-0661290
info@dova.nu
www.dova.nu

Bereikbaarheid is aangeven in het hiernaast te downloaden document.

Het secretariaat bestaat uit de volgende medewerkers:

René Meijer
Directeur
r.meijer@dova.nu
085-0661291 / 06-53549405

Nienke Broekema
Beleidsmedewerker
n.broekema@dova.nu
085-0661292

Willem Bottenberg
Beleidsmedewerker
w.bottenberg@dova.nu
085-0661293 / 06-15359521

Frank Noten
Beleidsmedewerker
f.noten@dova.nu
085-0661294 / 06-52783531 

Ariëns Kruijt
Beleidsmedewerker
a.kruijt@dova.nu
085-0661295

Roland Mijnans
Beleidsmedewerker
r.mijnans@dova.nu
085-0661296